Türkiye’nin yenilikçi araç kiralama markası Garenta, COVID-19’la en ön sırada mücadele eden sağlık çalışanlarına yönelik özel bir uygulama başlattı.

Küresel çapta geçirdiğimiz bu zor süreçte Garenta, günlük araç kiralama operasyonunu gerçekleştirdiği Garenta DAY markası altında faaliyet gösteren tüm şubelerinin katılımıyla sağlık çalışanlarına özel olarak %60 indirim uygulayacağını açıkladı.

Garenta, uygulama kapsamındaki indirim koşullarını internet sitesi üzerinden açıkladı. Kiralamak isteyenler ise www.garenta.com.tr adresinden kendilerine en yakın şubeleri öğrenebilecekler.

30 Nisan tarihine kadar geçerli olan indirimden yararlanmak isteyenlerin, sağlık çalışanı olduklarına dair belgelerini araç kiralamak istedikleri Garenta DAY şubelerine ibraz etmeleri yeterli oluyor.

Garenta’da COVID-19 önlemleri devam ediyor

Garenta, COVID-19 ile ilgili alınan önlemler çerçevesinde kiralamadan dönen her aracı temizleyip bakteri ve virüslere karşı antiseptik ürünlerle, en çok temas edilen alanları dezenfekte ediyor. Geçtiğimiz ay başlanaı bu uygulamaya hız kesmeden devam ediyorlar. Garenta ayrıca, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak amacıyla araçlarında uyguladığı temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerine ek olarak, şubelerinde de nano gümüş teknolojisiyle dezenfeksiyon işlemleri uyguluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.